Noclegi

Zapraszamy do nocowania w prawie 300-letniej izbie zrębowej, której z czułością przez rok przywracaliśmy dawną świetność. Znajdą w niej nocleg cztery osoby (mamy jedno łóżko dwuosobowe i dwa pojedyncze), zmieści się też dodatkowe łóżeczko turystyczne dla malucha. Przylegającą do izby letnią kuchnię podzieliliśmy na dwie części.  W pierwszej znajduje się kuchenka wyposażona w zestaw naczyń, lodówkę, czajnik elektryczny i toster, dostępne są też herbata, kawa oraz cukier. W drugiej natomiast urządziliśmy łazienkę z prysznicem, w której znajdziecie ręczniki, mydło oraz suszarkę do włosów. Całkowita powierzchnia apartamentu wynosi 40m2. Jest to najstarsze pomieszczenie domu, mieści się ono na części parteru – w drugiej części urządzamy małą kawiarenkę. Piętro domu zajmujemy my, ale nasze drzwi są dla Was otwarte. Goście chętnie jadają posiłki przy naszym stole, tudzież wpadają na pogaduchy przy kawie, wypożyczają od nas książki i gry planszowe, a dzieciaki rojbrują z naszymi latoroślami.

Do odrestaurowania naszego domu używamy naturalnych surowców lokalnego pochodzenia. Wiele elementów drewnianych, kamiennych i ceglanych często pochodzi z recyklingu i dostaje od nas drugie życie, pełniąc funkcje mebli czy też wykończeń. Sporo u nas elementów kutych, gdyż nasz dom w przeszłości był kuźnią. Pamiętajcie, że dom jest bardzo stary, więc tu i ówdzie skrzypi podłoga i można usłyszeć kroki mieszkańców.

Całodzienny pobyt 220zł za apartament.

Możliwość dokupienia śniadania w cenie 25zł i obiadokolacji (zupa, drugie danie, deser, kawa/herbata) w cenie 50zł za osobę. Prosimy o wcześniejszą rezerwację posiłków. Śniadania serwujemy w godzinach 8:00-9:30, obiadokolacje – 16:00-19:00. W szczególnych przypadkach istnieje możliwość zmiany godzin.

Standardowy minimalny pobyt: 2 dni.

Opłata za zwierzaki – 10zł/doba.

*****

Informacje dodatkowe.

  • w naszych progach serdecznie witamy dorosłych i dzieci;
  • dom jest przyjazny dla czworonogów;
  • zwyczajowo pobyt rozpoczyna się od godziny 16:00 w dniu przyjazdu, natomiast kończy o godzinie 12:00 w dniu wyjazdu.  Jeżeli chcecie przyjechać lub wyjechać w innych godzinach, prosimy o wcześniejsze poinformowanie nas. Dostosujemy się w miarę naszych możliwości.
Kuchnia.
Szafa chlebowa w roli kredensu.
Zmieścił się też stolik z krzesłem.
Wejście do kuchni.

Kącik jadalniany z biblioteczką.

Łazienka z prysznicem.
Łazienki c.d.
Korytarz.
Korytarz.
Ogród.
Ogród.