Nocleg w izbie zrębowej

Zapraszamy do nocowania w prawie 300-letniej izbie zrębowej, której z czułością przez rok przywracaliśmy dawną świetność. Znajdą w niej nocleg cztery osoby (mamy jedno łóżko dwuosobowe i dwa pojedyncze), zmieści się też dodatkowe łóżeczko turystyczne dla malucha. Przylegającą do izby letnią kuchnię podzieliliśmy na dwie części. W pierwszej znajduje się kuchenka wyposażona w zestaw naczyń, lodówkę, czajnik elektryczny i toster, dostępne są też herbata, kawa oraz cukier. W drugiej natomiast urządziliśmy łazienkę z prysznicem, w której znajdziecie ręczniki, mydło, szampon oraz suszarkę do włosów. Całkowita powierzchnia apartamentu wynosi 40m2.

Do odrestaurowania naszego domu używamy naturalnych surowców lokalnego pochodzenia. Wiele elementów drewnianych, kamiennych i ceglanych często pochodzi z recyklingu i dostaje od nas drugie życie, pełniąc funkcje mebli czy też wykończeń. Sporo u nas elementów kutych, gdyż nasz dom w przeszłości był kuźnią.

Całodzienny pobyt - 220zł - 260zł za apartament (maksymalnie 4 osoby).
W okresie świątecznym, w Sylwestra oraz w tak zwane długie weekendy ceny są ustalane indywidualnie.

Zwierzęta - 20zł/doba. Przy pobycie ze zwierzakiem pobieramy kaucję w wysokości 300zł.

Możliwość dokupienia śniadania w cenie 30zł i obiadokolacji (zupa, drugie danie, deser, kawa/herbata) w cenie 60zł za osobę.